STRONA GŁÓWNA

KADRA JRG

OTWARCIE JRG

SAMOCHODY

SPRZĘT

ĆWICZENIA

ZAWODY

DZIEŃ STRAŻAKA

WYJAZDY

INSPEKCJE W JRG

KP PSP BŁONIE

OSP W POWIECIE

FORUM STRAŻACKIE



KADRA JRG BŁONIE

DOWÓDCY JEDNOSTKI RATOWNICZO - GAŚNICZEJ

DOWÓDCA JRG

mł. bryg. Sławomir Surowski

s.surowski@kppspblonie.pl


ZASTĘPCA DOWÓDCY JRG

st. kpt. Rafał Własinowicz

r.wlasinowicz@kppspblonie.pl


SYSTEM ZMIANOWY JRG BŁONIE

ZMIANA I
kpt. mgr inż.
Michał Prochenka

DOWÓDCA ZMIANY

22-725-51-11
  st. asp. Dariusz Zwoliński  
  mł. kpt. Piotr Kuszewski  
  ogn. Jarosław Kuczyński  
  ogn. Mirosław Bębenek  
  ogn. Piotr Pawiński  
  mł. ogn. Paweł Kopeć  
  mł. ogn. Łukasz Mańkowski  
  mł. ogn. Paweł Winiarski  
  st. sekc. Arkadiusz Jaczyński  
  st. sekc. Paweł Tkacz  
  st. sekc. Konrad Cytryński  
  st. sekc. Dominik Zasłona  

 


ZMIANA II
asp. sztab.
Janusz Ścibek

DOWÓDCA ZMIANY

22-725-51-11
  kpt. Paweł Klimuk  
  mł. asp. Wojciech Mańkowski  
  ogn. Albert Rutkowski  
  ogn. Robert Gontarczyk  
  ogn. Piotr Przybyłkowski  
  ogn. Robert Grzejszczak  
  ogn. Tomasz Wróbel  
  mł. ogn. Dariusz Jankowski  
  mł. ogn. Łukasz Jabłoński  
  st. sekc. Piotr Stańczyk  
  st. str. Kamil Lewandowski  
  str. Damian Dolniak  

ZMIANA III
asp. sztab.
Janusz Pacler

DOWÓDCA ZMIANY

22-725-51-11
  asp. Daniel Przybysz  
  mł. kpt. Przemysław Adamczuk  
  st. ogn. Marcin Szuba  
  st. ogn. Marek Zygmunciak  
  st. ogn. Dariusz Przyłęcki  
  mł. ogn. Piotr Żelaźkiewicz  
  mł. ogn. Jacek Moskwa  
  mł. ogn. Kamil Lisiecki  
  st. sekc. Grzegorz Bernard  
  str. Tomasz Domański  

Pierwszymi Dowódcami JRG, czyli od 1 stycznia 2005 roku do 11 września 2006 roku
w przypadku Dowódcy JRG i do 15 stycznia 2007 roku w przypadku Zastępcy Dowódcy byli odpowiednio:

wówczas w stopniu brygadiera - Tadeusz Wypychowski (po prawej)
i wówczas w stopniu starszego kapitana - Michał Starnowski (po lewej stronie)
Funkcjonariusze Ci przez ww. okres sprawowali połączone funkcje:
Zastępcy Komendanta Powiatowego / Dowódcy JRG i Kierownika Sekcji Operacyjnej / Zastępcy Dowódcy JRG

Dowódcą JRG Błonie od 11.09.2006. do 15.01.2009. był bryg. Jacek Jodłowski
Z-cą Dowódcy JRG Błonie od 15.01.2007. do 15.01.2009. był st. kpt. Krzysztof Osiński



© 2005-2015 "firestarmedia"
Stronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024 x 768 w trybie true color